Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet
Nyelvtudományi Tanszék

Találkozások az anyanyelvi nevelésben 4. (2019)

PTE BTK

Pécs, 2019. június 17-18.

Immár negyedik alkalommal rendezzük meg konferenciánkat, amelynek alcíme: Hasonlóságok és különbözőségek a nyelvben és az anyanyelvi nevelésben.

Javasolt témák

Szűcs Tibor laudációja Medve Anna kitüntetése alkalmából itt olvasható.

A konferencia fotóalbuma itt elérhető.

A konferencia programja itt megtekinthető.

A konferencia absztraktkötete innen letölthető.

A konferencia-előadások letölthető anyagai elérhetőek itt.

A konferencia kötete elérhető innen (a konferencia után).

Kérdés esetén a következő e-mail címen vagyunk elérhetők:

talalkozasok1 [kukac] gmail.com

Fontos határidők:

• 2019. június 17-18.: a konferencia
  • 2019. június 30.: az előadás anyagainak (ppt, handout) elküldése a talalkozasok1@gmail.com címre, hogy megjelenhessenek a konferencia weboldalán
  • 2019. ősz: az előadás alapján írt tanulmány benyújtása (pontosabb időpontot júliusban küldünk)

A konferencia szervezői: Viszket Anita, Hoss Alexandra, Farkas Judit,  Kárpáti Eszter és Dóla Mónika.

A konferencia szervezésének segítő csapata: Szabó Veronika, Egyed Karolina,  Futó Bettina, Huszics Aliz, Pozsonyi Lilla, Prohászka Zsolt.

Köszönjük a Pécsi Történettudományért Kulturális Egyesület (PTKE), különösen Vázsonyi Ottó és a PTE BTK Oktatásszervezési Osztály, különösen Izsák Mónika támogatását.