Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet
Nyelvtudományi Tanszék

Találkozások az anyanyelvi nevelésben 4. (2019)

PTE BTK, MTA PAB

Pécs, 2019. június 17-18.

Immár negyedik alkalommal rendezzük meg konferenciánkat, amelynek alcíme: Hasonlóságok és különbözőségek a nyelvben és az anyanyelvi nevelésben.

Javasolt témák

Felhívás (harmadik, javított) elérhető innen.

Felhívás (második) elérhető innen.

Felhívás (első) elérhető innen.

A konferencia előzetes programja itt megtekinthető (még pontosítani fogjuk!).

A konferencia kötete elérhető innen (a konferencia után).

Kérdés esetén a következő e-mail címen vagyunk elérhetők:

talalkozasok1 [kukac] gmail.com

Fontos határidők:

• 2019. márc. 24. (hosszabbított): absztrakt benyújtása ezen a formanyomtatványon - LEJÁRT
  • 2019. március 31.: visszajelzés a benyújtott absztraktok elfogadásáról
  • 2019. április 20.: absztraktok módosítása; díjbekérők adatainak elküldése; igazoláskéréshez adatok beküldése
  • 2019. május 15.: regisztráció végső határideje ezen a formanyomtatványon (előadóknak befizetési határidő is, személyes befizetés nem lehetséges a konferencián!)
  • 2019. június 17-18.: a konferencia, a részvételi igazolások személyes átadása

A konferencia szervezői: Viszket Anita, Dóla MónikaFarkas Judit, Gúti Erika, Hoss Alexandra, Kleiber Judit és Kárpáti Eszter.

A konferencia szervezésének segítő csapata: Szűcs Tibor, Szabó Veronika, Egyed Karolina, Szeteli Anna, Demeter Gáborné, Futó Bettina, Huszics Aliz, Karácsonyi Krisztina, Nemes Gyöngyi, Pozsonyi Lilla, Prohászka Zsolt, Szente Gábor.

Köszönjük a Pécsi Tudományegyetem Közhasznú Alapítvány és a PTE EHÖK korábbi támogatását.